Chcete si užít tu nejlepší dovolenou?

Dovolená už nemůže být příjemnější, než je pobyt v Chorvatsku u moře na sluncem zalité pláži! Po celém úmorném roce dřiny v zaměstnání si zde můžete užít tu pravou, nefalšovanou letní pohodu, při které vás nikdo nebude obtěžovat prací, jako by se vám to mohlo stát v případě, kdy byste vyrazili na dovolenou někam v České republice. Ba naopak, zde si budete užívat klidu a tepla, a pokud budete chtít, tak se budete moci radovat nejen přes den ve vodě, ale dosyta si užít i nočního života v uličkách historických měst.

chorvatsko

Jistě vás nyní zajímá, zda vás takové povyražení u moře nepřijde příliš draho?

V tom případě se nemusíte obávat. Díky tomu, že pobřeží Středozemního moře je pro Čechy snadno dostupné, a také ceny v Chorvatsku jsou velmi příznivé, tak pokud vyrazíte do Chorvatska autobusem, tak budete z konečné ceny svého pobytu nadšení!

Navíc, cesta autobusem je na takovou vzdálenost ideální, neboť vám přináší ten nejlepší poměr ceny, komfortu a doby, za kterou se dostanete na místo. Autobusy vyráží každý pátek v podvečer z Prahy, takže v sobotu dopoledne už budete u moře. K dispozici máte snad všechna významná letoviska na chorvatském pobřeží, kde můžete vystoupit a opět se odtud vydat zpět.

dálmácie

A pokud jde o konečnou cenu, tak je právě cestování do Chorvatska linkovým autobusem tam i zpět ideální, protože nemusíte spoléhat na žádnou cestovní kancelář a můžete se na dovolenou vydat na vlastní pěst. Sehnat ubytování v Chorvatsku je hračka, ať už máte v oblibě jakýkoli typ bydlení od hotelu až po kempy. Takže když si vše zajistíte sami a pojedete k moři ve své režii, vyjde vás taková dovolená opravdu levně, a přitom vám na ní nebude nic scházet.
Proto už neváhejte ani chvíli a rezervujte si svůj zvolený termín právě nyní pohodlně online! Samozřejmě můžete využít i last minute nabídky, nicméně když chcete mít jistotu, že se ve zvoleném termínu dostanete k moři, je včasná rezervace místa tou nejlepší volbou.