Jak pověsit zrcadlo v ložnici

Malé ložnice mohou těžit z velkého zrcadla. Zejména když velká postel a velká skříň zabírají většinu prostoru a vy se cítíte rozdrceni při vstupu do ložnice, velké zrcadlo uvolňuje atmosféru.

Zvláště zrcadlo lze kombinovat se stěnovou skříní. Mnoho ložnicových skříněk dokonce obsahuje zrcadlové dveře, pokud ne, tenká a lehká zrcadla mohou být rychle připevněna ke dveřím skříně. Vzhledem k tomu, že se ve skle odráží nejen člověk, ale celá místnost, malá ložnice vypadá větší a majestátnější umístěním velkých zrcadlových ploch.

žena u zrcadla

Zrcadlo, které je namontováno naproti oknu, může dokonce vytvořit další světelný zdroj, takže vaše ložnice bude vypadat jasnější a příjemnější. K dosažení tohoto efektu byste však měli pravidelně čistit všechna zrcadla.

 

Pokud správně pověsíte zrcadlo, můžete jej také použít k úmyslnému reflektování těch detailů, které chcete nejvíce zvýraznit. To může být například podlahová váza s květinami nebo dokonce kus nábytku.
prodejna nábytku

Shrnutí:

Zrcadla tak mohou v ložnici dosáhnout několika efektů:

●     uvolnění atmosféry.

●     vizuálně vytváří více prostoru.

●     může sloužit jako přídavný zdroj světla (při montáži naproti oknu).

●     mohou odrážet detaily zařízení.

Závěsná zrcadla v ložnici – nápady na interiérový design

Většina lidí se obléká v ložnici, pak se doporučuje, abyste tam umístili alespoň zrcadlo v životní velikosti. Na první pohled můžete zjistit, zda vám oblečení sedí a je v pořádku.

 

Zrcadla v životní velikosti jsou často příliš objemná a zabírají se na zdi. Takže je lepší, když zkombinujete největší zrcadlo se skříňkou a ozdobíte zeď diskrétním a atraktivním zrcadlem. Prosté rustikálně vypadající kousky dávají místnosti nádherný půvab.

Zrcadlo však nemusí vždy sloužit jen k prohlížení správného oblečení. Existuje také mnoho dekorativních prvků, ve kterých jsou zrcadla integrovaná a činí z nich skutečný poutač. Takže v podstatě zabijete dvě mouchy jednou ránou. V ložnici visí krásná dekorace a lze ji používat zároveň jako normální zrcadlo.