Nechť Vás osvítí prozřetelnost

Pardubice nejsou jen město perníků, nebo hokeje. Historii tohoto města tu tvoří mnoho kulturních památek a také rodáků, kteří se nějakým způsobem ve světě proslavili. A Vaším úkolem je zviditelnit své město a přitáhnout turisty i do Vaší Východočeské galerie. Všichni do Pardubic nejezdí jen kvůli hokeji, nebo pro perník!

pardubice

Vaše naplánované otevření výstavy obrazů jednoho z Vašich rodáků je v plném proudu. Plakáty jsou vylepeny už několik měsíců dopředu, takže začátek musí být přesný a odkládat se nedá. Vždyť Vy nevíte, kdo všechno se na zahájení vernisáže přijede podívat. Proto musí všechno dokonale připraveno a načas otevřeno!
Ale pozor!

·         Co když je kromě Vaší plánované výstavy plánovaná i odstávka elektrické energie?
·         Nebo snad období podzimu není zdrojem plískanic, dešťů a s tím spojených vichrů, které mohou dráty elektrického proudu strhat?
·         Nestalo se Vám to už někdy? Počítáte také s touto eventualitou? No přece s tím, že vypadne elektrický proud! 
·         Myslíte na to, že se ve vaší galerii najednou setmí? Že vzácné obrazy nebudou vidět?

Zřejmě se Vám orosilo čelo, viďte? Ale nebojte se. Řešení se najde vždycky! Vždyť taková drobnost, jakou je pronájem elektrocentrál v Pardubicích http://www.hujeval.cz/pardubice-pujcovna-a-pronajem-elektrocentral-a-dieselagregatu/ není vůbec žádným problémem!

velká elektrárna

A Vy na této výstavě obzvlášť lpíte! Jde přece o pardubického rodáka, kterému vzdáváte vernisáží jeho díla čest! To by se asi nemělo nic pokazit, viďte? Tak nepříjemné situaci, která nemusí, ale může nastat, předejděte! Zajistěte pro jistotu náhradní zdroj elektrické energie! Finančně Vás to nezruinuje, a přitom v případě výpadku elektrické energie z rozmanitého důvodu Vás nepříjemnosti neohrozí!
Buďte prozřetelní a předem si na tak významnou chvíli zajistěte vše potřebné. Aby Váš významný rodák nebyl rozčarován. Aby Vaše složitě připravovaná vernisáž přinesla kýžený efekt!