Tak existuje, nebo ne, ptáte se

Copak to je za nabídku, o které se říká lukrativní? Tak virtuální kancelář? A to si děláte legraci? Ne, takhle se k nabídce nestavte dřív, než se o ní něco nedozvíte. Zavrhovat něco ještě dřív, než se něco dozvíte? To snad ne. Unáhlené soudy nejsou na místě! Však uvidíte.

porada

Virtuální? Co to má znamenat?
Když se podíváte na obsah slova virtuální, zjistíte, že se dají použít i synonyma, např. zdánlivě, právě nyní neexistující, nebo neskutečný. A přitom to vystihuje pouze část významu. S virtuální kanceláří, milí podnikatelé, dokážete měsíčně a nakonec i ročně ušetřit místo provozu fyzické kanceláře dost finančních prostředků, aniž byste ztratili zázemí a útočiště! A pokud kancelář, jako takovou příliš nevyužíváte, potom se Vám taková volba rozhodně vyplatí! Poskytujete-li služby v oblasti poradenství, či finančních služeb, potom nějakou fyzickou kancelář vážně nepotřebujete.

K čemu kancelář využíváte?
Musíte tak nutně provádět administrativní práce právě v kanceláři? Nebo Vám snad stačí notebook na stole v kavárně, abyste vše potřebné vyřídili? A to ještě za velmi příjemných podmínek! Pokud ano, je tu nabídka virtuální kanceláře, jako na zavolanou!

Stále se zabýváte tím tajemným názvem?
Tak, jak to je s tou virtuální kanceláří v reálném světě? Pořád máte představu kanceláře neexistující, viďte?
·         Inu, virtuální kancelář je zpoplatněna za pár korun ročně.
·         Je připravena přebírat písemnosti i telefonáty, stejně jako v kanceláři fyzické. Nemusíte si pronajímat fyzické prostory, ve kterých stejně čas netrávíte, protože na žádné vysedávání čas nemáte.
·         Získáte prestižní adresu své firmy. Záleží, jakou si vyberete. A navíc bude toto místo označeno Vaší firmou!

počítač

·         Můžete, ale nemusíte využít zasedací místnost, pokud potřebujete probrat s klienty něco podstatného, a kavárenské prostředí se na schůzku nehodí.
Ono by se toho našlo víc, kdybyste měli skutečný zájem. Ale pro začátek a s vidinou ulehčené práce s provozem firemní kanceláře to dozajista stačí? Důležitá je odpověď na Vaši otázku. Ano, Vaše virtuální kancelář existuje!